+90 850 532 724 5       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       

1. HİZMETLER - SÖZLEŞME SÜRECİ

1.1.RENDER KREDİSİ

1.1.1. Kullanıcı hesabındaki render kredileri ömür boyu geçerlidir.

1.1.2. Web adresimizde, kullanıcılarımızın tahmini render süresi ve maliyet hesabını yapılabilme imkânı sunulmaktadır. Bu hizmetin kullanımı kullanıcı sorumluluğundadır ve kesin sonuçlar ile oluşabilecek farklılıklardan Render724 sorumlu tutulamaz.

1.1.3. Ön ödemeli bir hizmet alternatifidir. Kullanıcı hesabında yeterli miktarda render kredisi bulunması ile görev başlatılır, görev sırasında tükenmesi durumunda ise yeni kredi yüklenmesi gerekmektedir.

1.2. SUNUCU KİRALAMA

1.2.1. Sunucu kiralama hizmeti sanal sunucu kiralamayı kapsamaktadır.

1.2.2. Cloud User Interface yazılımımızın kullanımı ile hizmet devam etmektedir.

1.2.3. Ön ödemeli ve belirli süreli bir rezervasyon hizmetidir. Ödeme onayı sonrasında hizmet aktif edilir ve hizmet süresi boyunca sınırsız kullanım imkânı sunulmaktadır.

1.2.4. Rezervasyon süresi boyunca render kredileri koruma altına alınır, sürenin sona ermesinin ardından tekrar aktif hale gelmektedir.

1.3. 3D PROJE DANIŞMANLIK

Danışmanlık hizmetleri Render Farm hizmetleri kapsamı dışında olup, ön ödemeli ek hizmet olarak sunulmaktadır.

1.3.1. Render alınamayan sorunlu 3d sahnelere ait hataların giderilmesi, kalite – optimizasyon ayarlarının yapılması v.b. hizmetler sunulmaktadır.

1.3.2. Tasarım, görselleştirme, animasyon, sanal tur, sanal gerçekçilik ve 3d yazıcı hizmetleri fiyat teklifi onayı gerektiren proje hizmetleridir.

2. FİYATLANDIRMA

2.1. Web adresimize kayıt olan kullanıcılarımızın hesabına $10 değerinde 10 render kredisi yükleriz. Yeni kullanıcılarımız, bu render kredileri ile ücretsiz olarak hizmetimizi kullanabilirler. Hizmetlerimizi kullanmaya devam edebilmek için kullanıcı hesabında yeterli miktarda render kredisi bulunmalıdır.

2.2. Her 200 GHz işlemci kullanım miktarı 1 kredi olarak hesaplanmakta ve standart tarifeli kullanımlar için GHz maliyeti $0.005 olarak ücretlendirilmektedir.

2.3. Her bir render kredisi $1,00 olarak ücretlendirilmektedir. Kredi maliyetini düşürebilmek için indirimli kredi paketleri tercih edilmelidir.

2.4. Fiyatlara katma değer vergisi dâhildir.

2.5. Render724, fiyatlar ve sunulan hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3. TESLİM SÜRESİ

3.1. Web adresimizde, kullanıcılarımızın tahmini render süresi ve maliyet hesabını yapılabilme imkânı sunulmaktadır. Bu hizmetin kullanımı kullanıcı sorumluluğundadır ve kesin sonuçlar ile oluşabilecek farklılıklardan Render724 sorumlu tutulamaz.

3.2. Render isleriniz genellikle birkaç dakika içerisinde en ekonomik fiyat tarifesi olan standard iş havuzunda başlatılmaktadır.

3.3. Render Farm’ın yoğun olduğu dönemlerde daha fazla kuyrukta beklemek istemediğiniz zamanlarda öncelik hakkınızı yükselterek daha performanslı bir iş havuzunu tercih edebilirsiniz.

3.4. Render724, gizlilik politikası nedeniyle tamamlanan render işlerini ve proje dosyalarını 7 gün sonunda geri dönülmez bir şekilde silmektedir.

4. GARANTİ VE SORUMLULUK

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılan satın almalarda, size sunulan Gizlilik ve Hizmet Sözleşmesini kabul edersiniz.
Kullanıcı, satın aldıkları hizmetin satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

4.1. Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler Kullanıcı, ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz / haksız olarak kullanıldığı tespit edilmesi durumunda ve hizmet bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından firmamıza ödenmez ise, sözleşme konusu hizmet bedelini ödemek zorundadır.

4.2. Mücbir Sebeplerden Dolayı Hizmet Süresinde Teslim Edilemez ise Firmamızın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve hizmet süresinde içerisinde teslim edilemez ise, durum kullanıcıya bildirilir. Kullanıcı, hizmetin iptalini veya engel ortadan kalkana dek hizmetin ertelenmesini talep edebilir. Kullanıcı hizmetin iptalini talep etmesi durumunda, 3 gün içerisinde hizmet bedeli bankaya iade edilir. Ancak bankanın alıcının hesabına 14 gün içerisinde aktarması olasıdır.

4.3. Kullanıcının Hizmeti Kontrol Etme Yükümlülüğü Kullanıcı, sözleşme konusu hizmeti kusursuz olarak teslim alması durumunda cayma hakkını kullanılamaz. Söz konusu kusurlu hizmetin Render724 tarafından kaynaklanması durumunda, kusurlu hizmeti gidermekle yükümlüdür.

5. İADE VE İPTAL HAKKI

5.1.RENDER KREDİSİ

5.1.1. Yeni üyelik aşamasında ve promosyon amaçlı kullanıcının hesabına ücretsiz olarak tanımlanan render kredilerinin ücret iadesi yapılamaz.

5.1.2. Kullanıcı, hesabında bulunan kredilerini hiçbir gerekçe göstermeksizin 30 gün içerisinde sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir, para iadesi talep edebilir.

5.1.3. İndirimli satın alınan kredilerin iadesinde, paket kapsamındaki ücretsiz kredilerin ücret iadesi yapılamaz.

5.2. SUNUCU KİRALAMA

5.2.1. Rezervasyon hizmetlerinde cezai sorumluluk kapsamında cayma hakkı kullanılabilmektedir.

5.2.2. Kalan rezervasyon süresinin %50’si cezai sorumluluk kapsamında girmektedir.

5.3. 3D PROJE DANIŞMANLIK

5.3.1. Satın alınan hizmet türlerinde cayma hakkını kullanamaz.