1$

Sunucu / Saat

ÜCRETSİZ DENEYİN

Hemen hesap oluşturun ve ücretsiz 10 render kredisi ile Render Farm hizmetimizi deneyin

Artık projelerinizi hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak için heyecan verici bir fırsat var! Hesabınızı şimdi oluşturun ve ücretsiz 10 render kredisiyle Render Farm hizmetimizi risk almadan deneyin. Ücretsiz render kredilerinizle, sunucuları 10 saat boyunca hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa lütfen çekinmeden bize ulaşın

Kurulum ve kullanım sürecinde tereddüt mü yaşıyorsunuz? Eğitim videolarımız size yardımcı olabilir. Ayrıca, WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üye Ol ve ücretsiz test etmeye başla.

FİYATLANDIRMA

Render Farm ücret tarifesi sadece 1$ / Sunucu Saati

Render Farm hizmetinin ücreti, her bir sunucunun bir saatlik kullanımı için belirlenen fiyattır. Bu ücret, sunucuların hesaplama gücüne ve kullanım süresine dayanmaktadır. Teknik olarak, CPU render motorları için 0,007 dolarlık bir GHz maliyet hesaplaması kullanılır. Bu hesaplama, sunucuların işlemci sayısı, işlemci frekansı ve GHz çarpanı ile belirlenir. Render Farm, farklı güçlerde sunuculara sahip olsa da akıllı yazılımımız sunucu performansına doğru orantılı bir kredi tüketim hesaplaması yapar.

İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN

Daha fazla kredi satın alın ömür boyu sınırsız kullanın

Ücretsiz render kredileriniz bittikten sonra Render Farm hizmetinden faydalanmaya devam etmek için minimum 10$ değerinde kredi satın alabilirsiniz. Ancak, indirimlerden faydalanabilmek için minimum 100 kredi veya daha fazlasını satın almanız gerekmektedir. Satın alma miktarınız arttıkça, alacağınız indirim oranı da artar. %50’lere varan indirimlerden faydalanabilmeniz için ihtiyacınız olan krediyi tek seferde satın almanızı tavsiye ederiz.

KREDİ MALİYET ($) İNDİRİM KAZANÇ ($)
100 95$ 5% 5$
250 225$ 10% 25$
500 400$ 20% 100$
1000 700$ 30% 300$
2500 1500$ 40% 1000$
5000 2500$ 50% 2500$

ÖĞRENCİ İNDİRİMİ

3D endüstrisinin gelişimi için öğrenci ve eğitimcileri destekliyoruz

3D endüstrisinin gelişimi için öğrenci ve eğitimcileri desteklemek, bizim önceliklerimizden biridir. Sunduğumuz özel kaynaklar ve fırsatlarla, 3D teknolojilerine olan ilgiyi ve bilgiyi artırmayı hedefliyoruz.
Öğrencilerimiz eğitimcilerimize yönelik %50 özel indirimler ve burslarla, eğitimlerini daha erişilebilir hale getiriyoruz. Ayrıca, ücretsiz eğitim materyalleri, yazılımlar ve kaynaklarla, öğrencilerin yeteneklerini geliştirmelerine ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca, işbirlikleri ve staj imkanlarıyla öğrencilerin endüstri deneyimi kazanmalarını ve gelecekteki kariyerlerine hazırlanmalarını destekliyoruz.
Topluluk etkinliklerine katılımı teşvik ederek, öğrencilerin ve eğitimcilerin sektördeki en son gelişmeleri takip etmelerini sağlıyoruz. Böylece, 3D endüstrisinin geleceğine katkıda bulunmak ve daha geniş bir topluluğu desteklemek için çalışıyoruz.
Eğitim desteklerimizden faydalanmak için support@render724.com adresine içinde bulunduğunuz yılın (akademik dönem/yılın tarihini gösteren) kayıt belgenizi ve kullanıcı adınızı içeren bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

FİZİKSEL SUNUCU KİRALAMA

Sınırsız Render Sunucusu Kiralayın

Sınırsız Kiralama Hizmeti, render çiftliğimizde kendi fiziksel makinelerinizi kiralamanıza olanak tanır ve kurulum, yazılım ve teknik destek tüm hizmetler tarafımızdan sağlanır. Hizmet, belirli bir süre boyunca sınırsız sayıda render görevi gönderecek kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür. Hizmeti satın aldıktan sonra sizin için ayrılmış makinelerinize anında erişim sağlayacaksınız. Kiralama hizmetini satın almak için online rezervasyon yapın.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ayrıntılı ödeme bilgilerini görmek için tıklayın.