HİZMET SÖZLEŞMESİ

Hizmet kullanımınız bu hizmet sözleşmesine, gizlilik sözleşmesine ve güvenlik politikasına tabidir (kısaca, “hizmet sözleşmesi” veya “sözleşme”). Bu sözleşme, sizinle (Bireysel kişi veya şirketinizin bir yetkilisi olarak “Siz”) Render724 Görsel Sanatlar ve Bilişim Hizmetleri (“Render724” veya “Biz”) arasındaki yasal bir sözleşmedir. Hesabı işvereniniz adına oluşturuyorsanız, bu sözleşmesiyi işvereniniz adına kabul etme yetkinizin olduğunu beyan ve taahhüt edersiniz.

Hizmeti kullanmaya başlamadan önce hizmet sözleşmesini okumalı ve kabul etmelisiniz. Hizmeti kullanarak, bu sözleşmeyi geri alınamaz bir şekilde kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Render724, hizmet sözleşmesini size bildirimde bulunmadan önce güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

1. HİZMET TANIMI

Hizmet, tek bir Render724 yönetici hesabı ve yönetici tarafından yetkilendirilen ekip üyeleri hesaplarına erişmenize ve bu hesapları kullanmanıza izin veren web sitesi, masaüstü ve mobil uygulama içeren online sunucu kiralama hizmetidir. Bireysel kişi veya firma olarak birden fazla Render724 yönetici hesabının oluşturulması, erişimi ve kullanımı yasaktır.

Burada adı geçen "Render724 yönetici hesabı" veya "hesap", web yönetim paneli, masaüstü ve mobil uygulama ile kullanabileceğiniz bir hizmet anlamına gelir. Render724, sunulan hizmeti kullanmanız amacıyla dünya çapında münhasır olmayan, lisanslanamayan ve devredilemez bir lisans verir. Hizmetin kullanım amaçları dışında herhangi bir içeriğinin kullanımı, çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması veya saklanması bizden yazılı izin alınmadan açıkça yasaktır. Hizmetin herhangi bir kısmını, ticari kullanım amacıyla veya herhangi bir üçüncü taraf kullanım hakkını ihlal edecek şekilde satamaz, lisanslandıramaz, kiralayamaz veya başka şekilde kullanamazsınız.

Aksi açıkça belirtilmediği sürece, yeni hizmetleri yayımlamak da dâhil olmak üzere mevcut hizmeti geliştiren yeni özellikler eklemek sözleşmeye tabidir. Render724’ten hizmet duyuruları, ürün güncellemeleri, yönetim mesajları vb. belirli iletişimleri alabileceğinizi biliyor ve kabul ediyorsunuz. Bu iletişim hizmetini almaktan vazgeçemezsiniz. Pazarlama veya promosyon amaçlı e-posta ve diğer iletişim seçenekleri isteğe bağlıdır ve abonelikten çıkma seçeneği sunulur.

Render724, hizmeti bu sözleşmeye uygun olarak sağlayacaktır. Render724 tamamen kendi takdirine bağlı olarak zaman zaman hizmet özelliklerini önceden haber vermeden değiştirebilir, ancak yeni hizmet özelliklerini içeren düzenli duyurular ile sizi bilgilendirecektir.

2. KAYIT

Hizmeti kullanmak için geçerli bir hesabınız olmalıdır. Hesap oluşturmak için, Render724'e bir elektronik posta adresi (e-posta) ve diğer bilgileri (“Kayıt verileri”) vermelisiniz. E-posta adresi gerçek ve geçerli olmalıdır. Hesap oluşturmak için herhangi bir anlık, geçici veya sahte e-posta adresinin kullanılması yasaktır.

Hizmetin kullanımı ile ilgili olarak şunları kabul edersiniz;

(a) Hizmetin kayıt formunda istendiği şekilde kendiniz hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgi sağlamayı,
(b) Kayıt verilerinin güncel ve eksiksiz olması için doğru bilgiler ile güncellemeyi,
(c) En az 18 yaşında olduğunuzu,

Render724 bu tür bilgileri doğrulamak için hiçbir görev üstlenmez. Doğru olmayan, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi sağlarsanız veya Render724, herhangi bir bilginin doğru olmadığından, güncel olmadığından veya eksik olduğundan şüphelenmek için makul nedenleri varsa; Render724 yönetici hesabınızı askıya alma, feshetme ve hizmetin mevcut veya gelecekteki kullanımını reddetme hakkına sahiptir.

Hesabınız için erişim verilerinin gizliliğini korumaktan ve hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden tamamen siz sorumlusunuz. Her oturumdan sonra hesabınızdan çıkış yaptığınızı ve hesabınızın izinsiz kullanılmasından şüphelendiğinizde Render724’ü haberdar edeceğinizi kabul edersiniz. Render724, bu bölüme uymamanızdan doğacak hiçbir zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz.

3. GARANTİ

Hizmetin kullanımı tamamen size aittir. Render724 veya yetkili temsilcileri, söz konusu hizmetin ihtiyaçlarınızı zamanında karşılayacağına dair hiçbir garanti veremez, yazılı veya sözlü beyanda bulunamaz. Bununla birlikte Render724, hizmetin performansı nedeniyle ortaya çıkan risk, zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz.

4. HİZMETTE DEĞİŞİKLİKLER

Render724, hizmet'i (veya bunun herhangi bir bölümünü) herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Render724 tarafından mevcut hizmetin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya sona ermesi nedeniyle size ve üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

5. HİZMETİN ASKIYA ALINMASI

Render724, herhangi bir güvenlik ve tehdit durumunun tespit etmesi durumunda veya gerekli görülen diğer nedenlerden dolayı, tamamen veya kısmen yasaların gerektirdiği durumlarda hizmeti geçici olarak askıya alabilir.

6. HİZMETİN DURDURULMASI

Render724, bu sözleşmeyi ihlal etmeniz durumunda size bir bildirim vererek sözleşmeyi derhal fesh edecek ve size karşı hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Sözleşmenin feshi ile kontrolünüzdeki tüm yazılım kullanımlarını durdurmayı ve tüm kopyalarını kalıcı olarak silmeyi kabul edersiniz.

7. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Tarafların her biri (Siz veya Render724), ticari sırlarımız, icatlarımız, telif haklarımız ve diğer fikri mülkiyet haklarımızla ilgili tüm hak ve ünvanları elinde tutar.

Render724’ün fikri mülkiyeti ve telif hakları; hizmetleri sunma sürecinde geliştirilen veya edinilen her türlü beceri, teknik bilgi, değişiklik veya diğer geliştirmeleri içerir. Render724’ün veya üçüncü taraf lisans verenlerinin yazılımı, bilgileri, materyalleri, hizmetleri veya teknolojisinin kaynak kodunu türetmek veya herhangi bir yazılımın türev eserlerini oluşturmak için doğrudan veya dolaylı olarak değiştirmeyi, kurcalamayı, onarmayı, tersine mühendislik yapmayı, sökmeyi, derlemeyi veya başka herhangi bir işlem yapmamayı kabul edersiniz.

8. SORUMLULUK SINIRLAMALARI

Taraflardan hiçbiri, kaybedilen veri kaybı, kâr kaybı, gelir kaybı, ikame mal veya hizmet sağlama maliyeti dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere dolaylı cezai zararlardan sorumlu tutulamaz.

9. İADE POLİTİKASI

Render724, render maliyetini tahmin etmeniz ve render görüntülerinin kusursuz olduğundan emin olmanız için daha düşük çözünürlükte veya animasyonunuzdaki herhangi birkaç kareyi ücretsiz görme hizmeti sunmaktadır.

Render görüntülerinde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, destek ekibine sorun giderme talebinde bulunabilirsiniz. Render724, talebinizi araştıracak ve render işi tamamlandıktan en geç 14 gün içinde size bir açıklama sunacaktır. Tarafımızda bir hata olması durumunda, tam veya kısmi para iadesi veya başka bir tazminat şekli sunacaktır.

İndirim sistemimizin bir parçası olarak alınan bonus kredilerinin iadesi yapılamaz.

Örnek: $1000 değerinde 1000 render kredisi satın aldığınız zaman, $800 ödersiniz ve $200 değeride 200 bonus render kredisi alırsınız.

10. ÖDEME YÖNTEMLERİ

Render724 kredi kartı ile online ödemeleri, banka havalelerini ve western union transferlerini kabul eder. Ayrıca e-transferler; Payoneer, Transferwise, Skrill üzerinden de gerçekleştirilir.

Copyright © 2016 Render724, Tüm hakları saklıdır.
Son güncelleme tarihi: 14 Şubat 2020