Sunucuları İncele

Hangi sunucuyu kiralamalıyım?

Kişisel bilgisayarınız ile performans kıyaslaması yapın ve rezervasyon süresini belirleyin.

$21,60
Gün

40 cores @2,50 GHz
64GB RAM


$27,60
Gün

48 Cores @2,50 GHz
64 GB RAM


$32,40
Gün

56 Cores @3,00 GHz
64 GB RAM


Rezervasyon Yap

Rezervasyon süresi kadar sunucu kiralayın!

Esnek kiralama alternatifleri ile ihtiyacınıza en uygun rezervasyonu şimdiden yapın, sıra beklemeyin.

Rezervasyon tarihini seçin!


Gün

NOT: Lütfen yerel saat diliminizi kullanın.

Sunucu tipini seçin!


Lütfen dikkat!

Rezervasyon süresine bağlı olarak ücretlendirilen sanal sunucu kiralama hizmetidir. Ücretlendirme metodu, rezervasyon süresi ve sunucu sayısına bağlıdır. Rezervasyon süresi boyunca render kredileri pasif modda bekletilir. Rezervasyon süresi sonrasında aktif ve kuyrukta bekleyen render işlerinin askıya alınmaması için kredi hesabı otomatik olarak aktif edilir.

İleri tarihli bir rezervasyon yapmadıysanız, tam otomasyon yazılımını kullanarak kiraladığınız sunucuları anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Otomasyon sistemimiz, sürdürülebilir bir iş yönetimi ile kiralanan sunucuları kesintisiz bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Yüksek hızlı internet bağlantısı olan bir bilgisayara uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanarak 3D sahnelerinizi yönetebilirsiniz. Veri transferinin yoğun bir şekilde kullanılması gerektiği durumlar için ideal bir hizmet alternatifidir. Ayrıntılı bilgi ve talepleriniz için support@render724.com mail hesabını kullanarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fiziksel sunucu kiralama hizmeti yalnızca hizmet bölgesi (İstanbul/Türkiye) içerisinde verilebilmektedir. Kiralama talepleriniz için support@render724.com mail hesabını kullanarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun render sunucusu hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için support@render724.com mail hesabını kullanarak destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.