NASIL ÇALIŞIR

Üye Ol & Yazılım Yükle Üye Ol & Yazılım Yükle

Render Farm hizmetinden faydalanabilmek için bir kullanıcı hesabınız olmalıdır. Hesabınızı şimdi oluşturun, yazılımı yükleyin ve ücretsiz 10 render kredisiyle Render Farm hizmetimizi risk almadan deneyin. Ücretsiz render kredilerinizle, sunucuları 10 saat boyunca hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.

Üye Ol

Analiz Et & Proje Gönder Analiz Et & Proje Gönder

Render almak istediğiniz sahneyi açın ve Render724 Submitter scriptini çalıştırın. Upload butonuna tıklayın!
Proje dosyalarını Render Farm’a göndermeden önce sahneniz çok kapsamlı bir şekilde analiz edilir ve otomatik düzeltmeler yapılır. Olası hataların önceden tespit edilmesi, size konfor, zamandan tasarruf ve ek maliyetlerden kaçınma avantajları sağlar.
İş gönderme hakkında ayrıntılı bilgi için eğitim videolarımızı izleyebilirsiniz.

Download

Takip Et & Yönet Takip Et & Yönet

Render Farm’da, sunucular render almaya başladıktan sonra kredileriniz azalmaya başlar. Render işlerinizin askıya alınmaması ve zamanında tamamlanması için hesabınızdaki krediler tamamen bitmeden önce yükleme yapmalısınız. Ayrıca, render işlemi başladıktan sonra küçük bir detayı düzelmeniz gerektiğini hatırlayabilirsiniz. Render sürecinde olan bir işin daha fazla kredi tüketmemesi için askıya alabilir yada tamamen silebilirsiniz.

İş Yönetimi

Otomatik İndirme Otomatik İndirme

Siz projelerinize odaklanırken, Render Farm yazılımımız ise sizin yerinize işlerin durumunu takip eder, tamamlanan renderleri bilgisayarınıza indirir ve sizi bilgilendirir. Ayrıca, Render çıktılarına web ara yüzü sayesinde ofis dışarısından da erişim sağlayabilirsiniz.

Download

ÜYE OL VE HEMEN BAŞLA

DESTEKLENEN YAZILIMLAR

Autodesk 3ds Max

Autodesk 3ds Max

2014 - 2022

Autodesk Maya

Autodesk Maya

2014 - 2020

Maxon Cinema 4D

Maxon Cinema 4D

R14 - R22

DONANIM

40 cores
Render Server

CinebenchR15 : 2100


Dual Xeon 2660 v2
@2,50 GHz (Turbo)
64 GB ECC RAM
SSD Harddisk
1 GB Network

48 cores
Render Server

CinebenchR15 : 2800


Dual Xeon 2670 v3
@2,50 GHz (Turbo)
64 GB ECC RAM
SSD Harddisk
1 GB Network

56 cores
Render Server

CinebenchR15 : 3200


Dual Xeon 2683 v3
@3,00 GHz (Turbo)
64 GB ECC RAM
SSD Harddisk
1 GB Network

Toplam Kapasite

Render farm'ımız farklı tip render sunucularında bulunan toplam 1200 işlemci çekirdeği ile saat başına 3200 GHz işlem yapma kapasitesine sahiptir.

  • 100 TB veri depolama alanı
  • Gigabit switch ve yedek ağ bağlantısı
  • 100 Mbit internet bağlantısı

HİZMETLER

Genişletilebilir Sunucu Kiralama

Genişletilebilir işlemci gücü sayesinde en hızlı teslim süreleri sunan online render farm hizmetidir. Render farm'ımıza proje dosyalarınızı gönderdiğiniz zaman, akıllı render farm yazılımımız boşta bekleyen tüm sunucuları saniyeler içerisinde görevlendirir ve anında yüzlerce işlemci gücüne sahip olursunuz.

Arkanıza yaslanın ve kahvenin keyfini çıkartın!

Render işleminin en kısa sürede tamamlanması için kusursuz bir iş yönetimi sürdürülebilir bir şekilde devam eder. Siz yalnızca işin ilerleyişini gerçek zamanlı izleyin.

Yalnızca render süresi kadar ödeyin!

İşlemci çekirdeklerinin işlem yaptığı saniye başına kredi tüketimi hesaplanır. Diğer işlem süreçleri tamamen ücretsizdir. Ayrıca, minimum ücret limiti veya sürpriz maliyetlerde yoktur.Sanal Sunucu Kiralama

Rezervasyon süresi boyunca sınırsız render imkanı sunan online render farm hizmetidir. Render farm'ımızda fiziksel sunucu kiralaması yaptığınız zaman, akıllı render farm yazılımımız kiralanan tüm sunucuları hesabınıza tanımlar ve saniyeler içerisinde proje dosyalarınızı göndermeye başlayabilirsiniz. Render almaya hazır sunucular, desteklenen yazılımlar ile birlikte gelir ve rezervasyon süresi boyunca sadece size hizmet verirler.

Online kiralayın ve anında kullanmaya başlayın!

İhtiyacınız kadar sunucuyu günlük, haftalık veya aylık kiralama yaparak ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz. Rezervasyon süresi boyunca hesabınızdaki kredi miktarı değişmez, sabit kalır.


Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için, support@render724.com adresine e-posta gönderin.