+90 850 532 724 5       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       
Ekip Üyesi Üye ol!

Yeni bir hesap oluşturun.

Üye Ol

Asistanlık Hizmeti Yazılımı Yükle!

Tam otomasyon yazılımını ücretsiz yükleyin.

Download

Gizlilik Sözleşmesi Yönet & İndir!

Güncel iş durumunu takip edin, iş yönetimi yapın ve tamamlanan render görsellerini indirin.

İş yönetimi

Hizmetler

Render süresi kadar kirala!

3D sektörü için özel olarak yapılandırılmış render sunucularını proje bazlı kiralama hizmetidir. Bulut teknolojisi ile hızlı, güvenli ve basit bir şekilde render hesaplamaları yapılır. Render farm'a render işleri gönderilmek için, web sayfasına üye olmalı ve hesaba kredi yüklenmelidir.

Render farm'a render işleri nasıl gönderilir?

Render farm'a bir render işi göndermek, kişisel bilgisayarda render almak kadar kolaydır. Kullanıcı bilgisayarı ile render farm arasındaki tüm iş süreçleri tam otomasyon yazılımı ile yapılır. Render724 Remote Controller, 3D sahne ile birlikte sahnenin render ayarlarını ve tüm proje dosyalarını render farm'a kusursuz bir şekilde gönderir. 3D uygulamaları içerisine entegre edilmiş yazılımımız, birkaç tıklama ile sahneyi doğrudan render farm'a gönderir. Otomasyon yazılımına alternatif olarak asistanlık hizmeti de sunulmaktadır. Asistanlık hizmetinde, render farm iş havuzuna yeni bir iş gönderme ile birlikte render maliyetini öğrenme, fiyat teklifi alma ve sahne sorunlarını giderme hizmetleri de sunulmaktadır. Proje dosyalarının veri transferi web arayüzü ile yapılır.

Render farm nasıl çalışır?

Render farm'a gelen tüm render işleri, gönderim zamanlamasına göre render farm iş havuzunda kuyruğa alınır, görevlere bölünür ve boşta bekleyen tüm sunuculara dağıtılır. Bu iş yönetimi, tüm görevler tamamlanana kadar sürdürülebilir bir şekilde devam eder. Varsayılan olarak sunulan en ekonomik seçenekte bile onlarca render sunucusu görevlendirilir. Ayrıca, kritik teslim süreleri için genişletilebilir performans seçenekleri de kullanıcı tercihi olarak sunulur.

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Sistemimizde yalnızca render süresi kadar ücretlendirme yapılır. Basitçe, 48 çekirdekli (@3,00 GHz) bir render sunucusu saat başına 1 render kredisi tüketir. Paralel sunucu kullanımında, diğer sunucularda render süresi kadar ücretlendirilir.

Fiyat performans analizi için demo sahnesini indirin ve kişisel bilgisayarınızda render işinin tamamlanmasını bekleyin. Demo sahnesi sistemimizde 1 render kredisi tüketir.Rezervasyon süresi kadar sunucu kiralama

Rezervasyon süresine bağlı olarak ücretlendirilen sanal sunucu kiralama hizmetidir. Ücretlendirme metodu, rezervasyon süresi ve sunucu sayısına bağlıdır. Rezervasyon süresi boyunca render kredileri pasif modda bekletilir. Rezervasyon sonrasında aktif ve kuyrukta bekleyen render işlerinin askıya alınmaması için kredi hesabı otomatik olarak aktif edilir.

Avantajları

Rezervasyon süresi boyunca sunucular yalnızca kiralama yapan kullanıcıya hizmet verir. Bu yüzden render farm iş kuyruğunda sıra beklemezsiniz. Fiyatlandırma metodu basittir, sunucu bazlı saatlik ve günlük olarak ücret tarifesi ile fiyat/performans analizi kolaylıkla yapılabilir.

Hizmet kullanımı

Render724 Remote Controller yazılımı, tüm iş akışını kullanıcı yönetimine sunmaktadır. Alternatif olarak, web sitesi üzerinden gönderilen proje dosyaları ücretsiz asistanlık hizmeti ile başlatılır. Kullanıcılar iş yönetimi sayfasında aktif işlerin ilerleyişini takip edebilir ya da tamamlanan render görüntülerini indirebilmektedir.

Donanım

Kapasite

İşlemci gücünüzü 500’den 1200’e kadar artırarak daha fazla performans deneyimi yaşayın!

  • Low : 500 xeon cores
  • Medium : 900 xeon cores
  • High : 1200 xeon cores

Render Sunucuları

  • 56 HT Dual Xeon E5-2683 v3 İşlemci
  • 64GB Ram (ECC)
  • SSD Harddisk
  • 1 GB Network Bağlantısı

Network

  • 18 TB, Raid6 ile yapılandırılmış depolama alanı
  • GB switch ve Yedek Ağ bağlantısı
  • 100 Mbit internet bağlantısı

Desteklenen Yazılımlar

Autodesk 3ds Max

Autodesk 3ds Max

Plugins & Renderers

Autodesk Maya

Autodesk Maya

Plugins & Renderers

Maxon Cinema 4D

Maxon Cinema 4D

Plugins & Renderers

Google Sketchup

Google Sketchup

Luxion KeyShot

Luxion KeyShot

Blender

Blender

Render724 hakkında!

Render724, 3D uygulamaları için özel olarak yapılandırılmış sanal sunucu kiralama hizmeti sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu tam otomasyon sistemi ile kullanım kolaylığı, performans, popüler yazılım desteği, güvenlik, konfor unsurlarının hepsini bir arada birleştirerek kusursuz ve sürdürülebilir bir şekilde yönetilmektedir.

Kullanıcı bilgisayarındaki 3D tasarım yazılımlarına entegre edilen eklenti akıllı hata algılama sistemine sahiptir. Render farm'a proje göndermeden önce tüm sahne sorunlarını gidermek ve kusursuz bir iş akışı sağlamak için kullanılır. Sadece tek tıklama ile sahne analizi yapar, sorunları tespit eder ve otomatik olarak düzeltilmesi için en uygun seçenekleri sunar. Sorun giderme işleminin ardından sahneyi Render farm’a gönderir.

Render farm’a gönderilen render işleri, öncelik hakkı ve gönderim zamanı sıralamasına göre başlatılır. Bir render işi, kişisel bir bilgisayara oranla çok daha kısa sürelerde tamamlanması için boşta bekleyen tüm sunuculara dağıtılır. Aktif render işlerinin ilerleme durumu anlık olarak takip edilebilir ve tamamlanan her bir render görüntüleri kullanıcı bilgisayarına otomatik olarak teslim edilir.