Nasıl Çalışır?

 • Ekip Üyesi Üye Ol!

  Render farm hizmetini kullanabilmek için yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Yeni üyelerimizin hesabına 10$ değerinde 10 kredi yükleriz. 10 krediyi kullanırken cloud render hizmetinin ne kadar ekonomik olduğunu fark edeceksiniz.

  Üye Ol

 • Asistanlık Hizmeti Yazılım Yükle!

  Render724 Remote Controller yazılımını bilgisayarınıza yükleyin ve kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın.

  Download

 • Proje Gönder!

  Render724 Remote Controller, 3D yazılımınızın içerisine entegre olur ve doğrudan sahne içerisinden render farm'a proje dosyalarını aktarır.

  Eğitim Videoları

 • Rendering!

  Render724 Remote Controller'ı kullanarak, aktif render işlerinizin buluttaki güncel durumunu gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz. Tüm işleri istediğiniz zaman başlatabilir, duraklatabilir, iptal edebilir ve ayrıca farklı ayarlarla yeniden gönderebilirsiniz.

  Eğitim Videoları

 • Kredi Satın Al!

  Render işlemi sırasında hesabınızdaki krediler tükenirse, işleme devam etmek için yeni kredi satın almalısınız. Render maliyetini düşürmek için kredi paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Hesabınızdaki krediler, bir sonraki işiniz için ömür boyu geçerli olacaktır.

  Satın Al

 • Render724 Otomatik Teslimat!

  Render724 Remote Controller, tamamlanan render çıktılarını otomatik indirme özelliği ile mükemmel bir iş akışı sağlar.

  İş yönetimi

ÜYE OL VE HEMEN BAŞLA

Desteklenen Yazılımlar

Autodesk 3ds Max

Autodesk 3ds Max

2014 - 2022

Autodesk Maya

Autodesk Maya

2014 - 2020

Maxon Cinema 4D

Maxon Cinema 4D

R14 - R22

Blender

Blender

2.73 - 2.90

Donanım

40 cores
Render Server

CinebenchR15 : 2100


Dual Xeon 2660 v2
@2,50 GHz (Turbo)
64 GB ECC RAM
SSD Harddisk
1 GB Network

48 cores
Render Server

CinebenchR15 : 2800


Dual Xeon 2670 v3
@2,50 GHz (Turbo)
64 GB ECC RAM
SSD Harddisk
1 GB Network

56 cores
Render Server

CinebenchR15 : 3200


Dual Xeon 2683 v3
@3,00 GHz (Turbo)
64 GB ECC RAM
SSD Harddisk
1 GB Network

Toplam Kapasite

Render farm'ımız farklı tip render sunucularında bulunan toplam 1200 işlemci çekirdeği ile saat başına 3200 GHz işlem yapma kapasitesine sahiptir.

 • 100 TB veri depolama alanı
 • Gigabit switch ve yedek ağ bağlantısı
 • 100 Mbit internet bağlantısı

Hizmetler

Genişletilebilir Sunucu Kiralama

Genişletilebilir işlemci gücü sayesinde en hızlı teslim süreleri sunan online render farm hizmetidir. Render farm'ımıza proje dosyalarınızı gönderdiğiniz zaman, akıllı render farm yazılımımız boşta bekleyen tüm sunucuları saniyeler içerisinde görevlendirir ve anında yüzlerce işlemci gücüne sahip olursunuz.

Arkanıza yaslanın ve kahvenin keyfini çıkartın!

Render işleminin en kısa sürede tamamlanması için kusursuz bir iş yönetimi sürdürülebilir bir şekilde devam eder. Siz yalnızca işin ilerleyişini gerçek zamanlı izleyin.

Yalnızca render süresi kadar ödeyin!

İşlemci çekirdeklerinin işlem yaptığı saniye başına kredi tüketimi hesaplanır. Diğer işlem süreçleri tamamen ücretsizdir. Ayrıca, minimum ücret limiti veya sürpriz maliyetlerde yoktur.Sanal Sunucu Kiralama

Rezervasyon süresi boyunca sınırsız render imkanı sunan online render farm hizmetidir. Render farm'ımızda fiziksel sunucu kiralaması yaptığınız zaman, akıllı render farm yazılımımız kiralanan tüm sunucuları hesabınıza tanımlar ve saniyeler içerisinde proje dosyalarınızı göndermeye başlayabilirsiniz. Render almaya hazır sunucular, desteklenen yazılımlar ile birlikte gelir ve rezervasyon süresi boyunca sadece size hizmet verirler.

Online kiralayın ve anında kullanmaya başlayın!

İhtiyacınız kadar sunucuyu günlük, haftalık veya aylık kiralama yaparak ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz. Rezervasyon süresi boyunca hesabınızdaki kredi miktarı değişmez, sabit kalır.


Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için, support@render724.com adresine e-posta gönderin.