+90 850 532 724 5       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       
Ekip Üyesi Üye ol!

Yeni bir hesap oluşturun.

Üye Ol

Asistanlık Hizmeti Yazılımı Yükle!

Tam otomasyon yazılımını ücretsiz yükleyin.

Download

Gizlilik Sözleşmesi Yönet & İndir!

Güncel iş durumunu takip edin, iş yönetimi yapın ve tamamlanan render görsellerini indirin.

İş yönetimi

Hizmetler

Render süresi kadar işlemci kiralama

İşlemci sayısı ve render süresine bağlı olarak ücretlendirilen sanal sunucu kiralama hizmetidir. Varsayılan olarak kullanılan hizmet alternatifidir ve ücretlendirme metodu render kredisidir. Render görevi başladıktan sonra ücretlendirme periyodu başlar ve görev tamamlanınca ücretlendirme sona erer.

Avantajları

Tam kapasiteye kadar genişletilebilir sunucu performansı ve indirimli kredi paketleri sunulmaktadır. Satın alınan render kredileri ömür boyu geçerlidir ve 15 gün ücret iade garantisi verilmektedir.

Hizmet kullanımı

Render724 Remote Controller yazılımı, tüm iş akışını kullanıcı yönetimine sunmaktadır. Alternatif olarak, web sitesi üzerinden gönderilen proje dosyaları ücretsiz asistanlık hizmeti ile başlatılır. Kullanıcılar iş yönetimi sayfasında aktif işlerin ilerleyişini takip edebilir ya da tamamlanan render görüntülerini indirebilmektedir.Rezervasyon süresi kadar sunucu kiralama

Rezervasyon süresine bağlı olarak ücretlendirilen sanal sunucu kiralama hizmetidir. Ücretlendirme metodu, rezervasyon süresi ve sunucu sayısına bağlıdır. Rezervasyon süresi boyunca render kredileri pasif modda bekletilir. Rezervasyon sonrasında aktif ve kuyrukta bekleyen render işlerinin askıya alınmaması için kredi hesabı otomatik olarak aktif edilir.

Avantajları

Rezervasyon süresi boyunca sunucular yalnızca kiralama yapan kullanıcıya hizmet verir. Bu yüzden render farm iş kuyruğunda sıra beklemezsiniz. Fiyatlandırma metodu basittir, sunucu bazlı saatlik ve günlük olarak ücret tarifesi ile fiyat/performans analizi kolaylıkla yapılabilir.

Hizmet kullanımı

Render724 Remote Controller yazılımı, tüm iş akışını kullanıcı yönetimine sunmaktadır. Alternatif olarak, web sitesi üzerinden gönderilen proje dosyaları ücretsiz asistanlık hizmeti ile başlatılır. Kullanıcılar iş yönetimi sayfasında aktif işlerin ilerleyişini takip edebilir ya da tamamlanan render görüntülerini indirebilmektedir.

Donanım

Kapasite

İşlemci gücünüzü 500’den 1200’e kadar artırarak daha fazla performans deneyimi yaşayın!

  • Low : 500 xeon cores
  • Medium : 900 xeon cores
  • High : 1200 xeon cores

Render Sunucuları

  • 56 HT Dual Xeon E5-2683 v3 İşlemci
  • 64GB Ram (ECC)
  • SSD Harddisk
  • 1 GB Network Bağlantısı

Network

  • 18 TB, Raid6 ile yapılandırılmış depolama alanı
  • GB switch ve Yedek Ağ bağlantısı
  • 100 Mbit internet bağlantısı

Desteklenen Yazılımlar

Autodesk 3ds Max

Autodesk 3ds Max

Plugins & Renderers

Autodesk Maya

Autodesk Maya

Plugins & Renderers

Maxon Cinema 4D

Maxon Cinema 4D

Plugins & Renderers

Google Sketchup

Google Sketchup

Luxion KeyShot

Luxion KeyShot

Blender

Blender

Render724 hakkında!

Render724, 3D uygulamaları için özel olarak yapılandırılmış sanal sunucu kiralama hizmeti sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu tam otomasyon sistemi ile kullanım kolaylığı, performans, popüler yazılım desteği, güvenlik, konfor unsurlarının hepsini bir arada birleştirerek kusursuz ve sürdürülebilir bir şekilde yönetilmektedir.

Kullanıcı bilgisayarındaki 3D tasarım yazılımlarına entegre edilen eklenti akıllı hata algılama sistemine sahiptir. Render farm'a proje göndermeden önce tüm sahne sorunlarını gidermek ve kusursuz bir iş akışı sağlamak için kullanılır. Sadece tek tıklama ile sahne analizi yapar, sorunları tespit eder ve otomatik olarak düzeltilmesi için en uygun seçenekleri sunar. Sorun giderme işleminin ardından sahneyi Render farm’a gönderir.

Render farm’a gönderilen render işleri, öncelik hakkı ve gönderim zamanı sıralamasına göre başlatılır. Bir render işi, kişisel bir bilgisayara oranla çok daha kısa sürelerde tamamlanması için boşta bekleyen tüm sunuculara dağıtılır. Aktif render işlerinin ilerleme durumu anlık olarak takip edilebilir ve tamamlanan her bir render görüntüleri kullanıcı bilgisayarına otomatik olarak teslim edilir.