+90 850 532 724 5       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       

STEP 1 : ÜYE OL

Üye ol ve 10 render kredisi ile ücretsiz test etmeye başla! Render farm hizmetimizden faydalanmaya başlamak için üyelik aktivasyonu yapmanız gerekmektedir.


Üye ol

STEP 2 : YAZILIMI YÜKLE

3d uygulamalarınıza entegre edilmiş tam otomasyon yazılımı ile sadece birkaç basit adımda projelerinizi renderfarm’a gönderebilirsiniz.


Download | Eğitim Videoları

STEP 3 : İŞ GÖNDER & YÖNET

Render işlerinizin güncel durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz! Render işleriniz için ekonomi ve performans yönetimi yapabilir, askıya alabilir ya da iptal edebilirsiniz. Yeni yüklemeler yapmadan farklı kamera açıları, çözünürlük, frame aralıkları ve birçok ayarları yönetebilirsiniz.


İş Yönetimi | Eğitim Videoları

PROJE BAZLI SUNUCU KİRALAMA SINIRSIZ SUNUCU KİRALAMA
HİZMET TÜRÜ Ön ödemeli, zaman sınırı olmayan ve kullanım miktarına bağlı (anlık) olarak ücretlendirilen sunucu kiralama hizmetidir. Ön ödemeli, belirli süreli bir sunucu rezervasyon hizmetidir. Rezervasyon süresi kapsamında, sıra beklemeden sınırsız render görevi oluşturma imkânı sunulmaktadır.
FİYATLANDIRMA Render işleriniz için çalışan her bir sunucunun render süresine bağli olarak anlık kredi hesaplamasi yapilir ve kullanıcı hesabınızdaki güncel kredinizden çıkartılmaktadır. Sunucular, günlük hizmet bedeli tarifesi ile haftalık ve aylık olarak rezerve edilmektedir.
İNDİRİM Satın alma miktarına bağlı olarak indirim alternatifleri sunulmaktadır. Sabit fiyatlı rezervasyon hizmetidir.
KULLANIM SÜRESİ Ömür boyu geçerlidir. Gelecek dönem render işlerinde de kullanılmaktadır. Rezervasyon süresi boyunca kullanılmaktadır.
PERFORMANS Anlık olarak değiştirilebilen işlemci gücü ile ekonomi ve performans seçenekleri sunulmaktadir. Rezerve edilen sunucu tipi ve sayısı ile sınırlıdır.
ÖNCELİK HAKKI Sunucular, yüksek öncelikli iş havuzlarındaki render işlerini tamamlama siralamasi ile yonetilmektedir. Rezervasyon hizmeti kapsamındaki sunucular kullanici hesabina tahsis edilir ve 7/24 online olarak kesintisiz (yedekli) hizmet vermektedir.
İADE / İPTAL Satın alınan ve kullanılmayan render kredileri, 30 gün içerisinde iade edilebilmektedir. Cezai sorumluluk kapsamında iade edilebilmektedir.

KAPASİTE

İşlemci gücünüzü 300’den 1200’e kadar artırarak daha fazla performans deneyimi yaşayın!

  • Low : 300 xeon cores
  • Medium : 600 xeon cores
  • High : 1200 xeon cores

RENDER SUNUCULARI

  • 56 HT Dual Xeon E5-2683 v3 İşlemci
  • 64GB Ram (ECC)
  • SSD Harddisk
  • 1 GB Network Bağlantısı

NETWORK

  • 18 TB, Raid6 ile yapılandırılmış depolama alanı
  • GB switch ve Yedek Ağ bağlantısı
  • 100 Mbit internet bağlantısı

Neden Render Farm?

3d sanatçılar, render işlerini daha kısa sürelerde tamamlayabilmeleri için daha fazla işlemci gücü ile hizmet veren bir çözüm ortağına ihtiyaç duyarlar. Render Farm hizmetleri ile zamanı daha verimli kullanarak kişisel bilgisayarlarla tamamlanması mümkün olmayan render işlerini çok daha kısa sürelerde tamamlayarak iş hacminizin artmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan işlemci gücüne, proje bazlı kullanım veya sanal sunucu kiralama alternatifleri ile sahip olabilirsiniz.Render724’ü yakından tanıyın!

Başlangıçta, 3d görüntüler üreten bir görsel sanat atölyesinin render ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacıyla küçük ölçekli bir Render Farm olarak kuruldu.
Günümüzde, geliştirmiş olduğumuz teknolojik altyapımız ile bulut teknolojisi standartlarında hizmet kalitesi sunmaktayız. 256 bit uçtan uca şifreleme ile güvenli veri transferi, artırılmış donanım kapasitesi ve kullanıcı dostu tam otomasyon sistemi ile render işlerinizi kusursuz bir şekilde yönetebilirsiniz.