+90 850 532 724 0       
   +90 532 768 20 09       
   support@render724.com       
                                       

Hizmet tipini seçin!

Projeniz için hangi hizmetlerden faydalanmak istersiniz?


Render farm iş havuzuna yeni bir iş gönderme hizmetidir. Otomasyon sistemini kullanmakta tereddüt ediyorsanız veya otomasyon sisteminin desteklemediği bir yazılım ile render farm hizmeti almak istiyorsanız, bu hizmet alternatifinden faydalanabilirsiniz. Proje dosyalarınız, asistanlarımız tarafından indirilir ve sizin hesabınız üzerinden render farm iş havuzuna gönderilir. İşinizin güncel durumunu iş yönetimi sayfasında takip ve kontrol edebilir ve tamamlanan render görüntülerini indirebilirsiniz.

Render farm iş havuzuna yeni bir iş göndermeden önce render maliyetini öğrenmek için sunulan hizmet alternatifidir. Proje dosyalarınız, asistanlarımız tarafından indirilir ve Render724 hesabı üzerinden render farm iş havuzuna gönderilir. Toplam render maliyeti hesaplanır ve fiyat teklifi sunulur.

Lütfen Dikkat!

Biz her zaman otomasyon sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz. Sıra beklemeden, ekonomik kullanım alternatifleri ve daha birçok avantajları ile render işlerini gönderebilirsiniz. Render724 Remote Controller yazılımımızı indirmek için tıklayın.

Render ayarlarınızı girin!

Add Job
Job Name Camera Output Range Resolution Control

Proje dosyanızı yükleyin!

Sürükle ve bırak  Link paylaş

Lütfen Dikkat!

  • Yükleme tamamlanana kadar sayfayı kapatmayınız.
  • Yükleme tamamlandıktan sonra bilgilendirme maili alırsınız.